З метою запобігання виникнення пожеж у населених пунктах громади проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота

Дата: 22.04.2021 15:49

Фото без опису

22 квітня з метою запобігання виникнення пожеж в побуті та у природніх екосистемах, працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представником Буської міської ради проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями с.Яблунівка.

Під час даного заходу працівники ДСНС звернули особливу увагу громадян на забезпечення належного протипожежного стану помешкань, наголосили про заборону спалювання сухих рослинних залишків та нагадали порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Мешканці отримали тематичні листівки інформаційно-застережливого характеру.

?Буський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та Буська міська рада звертаються до жителів громади з проханням відмовитись від практики спалювання сухої трави, листя, чагарників, свідомо дотримуватись правил пожежної безпеки, спільно дбати про стан нашого довкілля!