Соціально вразливі категорії громадян Буської ТГ отримали до Великодніх свят продуктові набори

Дата: 26.04.2021 12:24

Фото без опису

? З року в рік перед початком Великодній свят Буська міська рада спільно з Буським територіальним центром соціального обслуговування організовують благодійну акцію - закуповують паски та формують продуктові набори для найбільш незахищених та малозабезпечених мешканців.

? У продуктових наборах, які сьогодні-завтра отримають адресати в Буській та Красненській громадах: паска, цукор, олія, майонез, масло та макарони. Вартість 1 набору 181,80 грн.

? Зазначимо, що загалом було підготовлено 435 прод. наборів (Буська ТГ - 291, Красненська - 144).

? Кошти на закупівлю продуктів у сумі 79083 грн було виділено Буському терцентру рішенням 1 сесії Буської міської ради при затвердженні бюджету на поточний рік.

? Як зазначив Буський міський голова Ростислав Сліпець, соціально вразливі категорії громадян є невід’ємною частинкою нашої великої безецької громади. У такий світлий день Воскресіння Христового особливо потрібно бути усім нам разом, відчувати любов і підтримку один одного.