Футбольні команди Буської міської територіальної громади отримали спортивний інвентар та екіпірування

Дата: 13.05.2021 18:56

Фото без опису

?? За сприяння Буського міського голови Ростислава Сліпця сьогодні, 13 травня, представники 10 команд територіальної громади, які беруть участь у чемпіонаті з футболу, отримали спортивний інвентар: по 2 м’ячі, по 2 флакони заморожувального спрею, сітки на футбольні ворота та відповідно до потреби - кутові прапорці.

???? Окрім цього, команди Соколі, Ожидова та Новосілок одержали нові комплекти ігрової форми (для 16 гравців кожної з команд) з написом «Буська міська рада» та гербом федерації футболу. Інші ж 7 команд отримають нову форму впродовж поточного року.

????Як зазначив Буський міський голова Ростислав Сліпець, спортивний інвентар та екіпірування було придбано за спонсорські кошти на загальну суму 58 264 грн.

???? Звертаючись до представників команд, очільник нашої громади закликав спортовців до чесної гри та суддівства під час проведення матчів, запевнив, що й надалі всебічно підтримуватиме розвиток сільського футболу.

Фото без опису