Про покращення роботи закладів соціальної сфери у селах йшлося під час наради, яку провів міський голова Ростислав Сліпець

Дата: 22.07.2021 09:36

???? Сьогодні, 21 липня, відбулася нарада Буського міського голови Ростислава Сліпця зі старостами та керівниками галузей культури, охорони здоров'я, бібліотечної системи, освіти нашої територіальної громади.

???? Йшлося про роботу закладів соціальної сфери у селах, необхідність налагодження дієвої комунікації їх керівників зі старостами, проведення в усіх НД відповідно до планів роботи культурно-мистецьких заходів, вирішення проблемних питань, забезпечення санітарного стану приміщень і благоустрою територій.

???? Відтак було вирішено, що старости матимуть можливість за підсумками місяця оцінити роботу закладів та їх керівників, маючи вплив на табельний облік робочого часу, що мало б зумовити останніх до більш відповідального ставлення до своїх посадових обов'язків.