До Дня незалежності у населених пунктах громади встановлять нові дитячі майданчики

Дата: 09.08.2021 16:50

Фото без описуНові, якісні, сертифіковані дитячі майданчики буде встановлено до Дня незалежності для наших наймолодших жителів громади у Журатині, Купчу, Соколі, Топорові, Гутисько-Тур'янському та Буську.

???? Вже зараз у цих населених пунктах Буське міське комунальне підприємство провело бетонування закладних для елементів майданчика, яких буде п'ять: подвійна металева гойдалка, гірка, балансир, карусель, качалка на пружині.

???? Перемогу в тендері на постачання, встановлення та монтаж дитячих майданчиків отримало ТОВ "БК Сучасний простір".

???? Загальна сума коштів, які витратила Буська міська рада на проведення закупівлі, 529 тис.грн.