На спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбулися легкоатлетичні змаги серед школярів

Дата: 21.10.2021 15:15

З метою популяризації фізичної культури та спорту серед молоді у четвер, 21 жовтня, на спортивному комплексі Буської ДЮСШ відбулися традиційні змаги з легкоатлетичного чотириборства "Дружба" серед команд 9 закладів освіти нашої територіальної громади: Буських ЗЗСО №1 і №2, гімназії, шкіл Нового Милятина, Ожидова, Новосілок, Ракобовтів, Яблунівки та Соколі.

???? Учні навчальних закладів виявляли кращих у стрибках у довжину, метанні малого м'яча на дальність та бігу - хлопці на дистанціях 60 м і 1000 м, дівчата - 60 м та 600 м.

???? За сумою набраних учасниками очків в усіх видах чотириборства буде визначено кращу шкільну команду, яка візьме участь в обласних змагаганнях.

???? Також буде визначено кращі команди серед дівчат і хлопців, учнів, які показали найкращі індивідуальні результати.