Ростислав Сліпець взяв участь у зустрічі щодо діяльності органів місцевого самоврядування на Львівщині

Дата: 08.12.2021 17:27

Фото без описуБуського міського голову Ростислава Сліпця сьогодні, 8 грудня, нагородили грамотою під час зустрічі, яка відбулася за ініціативи Львівського Регіонального Відділення Асоціації міст України з головами громад Львівщини щодо діяльності органів місцевого самоврядування на Львівщині, їх комунікації з органами виконавчої влади в області та особливо на районному рівні.

???? Учасники зустрічі обговорили нагальні питання створення органів територіальної самооборони в громадах, питання в галузі освіти, охорони здоров'я, соціального захисту.

???? На зустрічі порушували питання адміністрування туристичного збору, фінансування інфраструктурних проєктів, зокрема доріг, проблемні питання з фінансуванням міст обласного значення в галузі освіти та соціального захисту населення.