Сьогодні, 9 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Буської міської ради, яке провів голова Ростислав Сліпець

Дата: 09.12.2021 16:11

Фото без описуЧленами виконкому було прийнято рішення:

?? Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міста Буськ та затвердження конкурсної документації.

?? Про забезпечення умов виконання кримінального покарання та адміністративного стягнення у виді громадських та суспільно корисних робіт на території Буської міської ради в 2022 році.

?? Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

?? Про надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям з багатодітних малозабезпечених сімей.

?? Про списання з балансу Управління будинками м.Буська багатоквартирних житлових будинків у м.Буську.

?? Про створення торгівельних пунктів з реалізації новорічних ялинок.

?? Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Камінській О.С.

?? Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2021-2026 роки.

?? Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Буського ПВКГ (тарифи залишаються без змін на попередньому рівні до кінця 2022 р.: Водопостачання 29.46, Водовідведення 22.64).

?? Про надання дозволу гр.Кушарецькій Н.Т. на встановлення збірно-розбірного гаража.

?? Про встановлення розміру плати за відвідування басейну Буської ДЮСШ.

?? Про внесення змін до міського бюджету Буської територіальної громади на 2021 рік.

? З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на сайті Буської міської ради busk-miskrada.gov.ua, які будуть оприлюднені у відведений законодавством термін в розділі "Виконавчий комітет - засідання виконкому".