До свят соціальні працівники роздали від міської ради продуктові набори

Дата: 16.12.2021 20:15

310 непрацюючим літнім людям та особам з інвалідністю Буської міської територіальної громади сьогодні, 16 грудня, до новорічно-різдвяних свят вже традиційно міська рада підготувала та роздала за сприяння соціальних працівників міського територіального центру обслуговування (надання послуг) продуктові набори.

????У кожен набір, вартість якого 220 грн, ввійшли: рис, макарони, печиво, вафлі, майонез, зелений горошок, паштет курячий, чай, кавовий напій, цукор. Загальна сума витрачених коштів 67983 грн.

???? Окрім цього, до продуктових наборів було додано 620 кг гречки (по 2 кг до кожного), яка зібрана з власного підсобного господарства Буського територіального центру.