Діти пільгових категорій Буської МТГ отримають 50 подарунків, які зібрані німецькими школярами та їх родинами

Дата: 20.12.2021 13:44

Четвертий рік поспіль у межах проекту "Різдвяний конвой" напередодні новорічних та різдвяних свят діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах Буської МТГ, отримають 50 подарунків, які зібрані німецькими школярами та їх родинами.

???? У пакунках, які передадуть дітям за місцем проживання вже найближчими днями старости нашої громади та представники сектору у справах дітей,- іграшки, одяг, взуття, інші необхідні для дітей речі.

? Зазначимо, що цього року гуманітарний вантаж із святковими подарунками для 9000 дітей області прибув вантажівками до Львова 15 грудня.

Проект «Різдвяний конвой» на Львівщині реалізовується Львівською ОДА у співпраці з громадською організацією «Народна самооборона Львівщини», громадською організацією «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл» та партнерами з Німеччини «WPK Weihnachtspackchenkonvoi gGmbH».