ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З НОВОРІЧНОЮ ЯЛИНКОЮ

Дата: 23.12.2021 13:36

Її люблять діти і дорослі. Невимовну втіху приносить ялинка малятам.

? Але якщо не дотримуватись застережних заходів, весела чарівниця може затьмарити радість СВЯТА - ВИНЕКНЕННЯМ ПОЖЕЖІ.

? Щоб цього не трапилось, при влаштуванні ялинки дотримуйтесь наступних правил пожежної безпеки :

1. Ялинка повинна встановлюватись на стійкій основі.

2. Встановлюйте ялинку на відстані не менше 1 м від приладів опалення, фіранок, штор...

3. Ялинку не слід встановлювати в проходах, біля виходів, на шляхах евакуації людей.

4. У приміщеннях, де встановлено ялинку, не дозволяється запалювати бенгальські вогні, користуватись хлопавками та сірниками.

5. Освітлення ялинки має бути тільки електричним ( промислового виготовлення).

6. Електропроводка до лампочок повинна бути виготовлена з гнучкого мідного дроту.

7. Підключення гірлянд до мережі повинно виконуватись тільки за допомогою справної штепсельної розетки.

8. Не дозволяється прикрашати ялинку целулоїдними іграшками, а також марлею, ватою, не просоченою вогнезахисною речовиною, застосовувати для ілюмінації ялинки свічки, одягати дітей в костюми з легкозаймистих матеріалів (вати, паперу, марлі і т.п.).

9. Ігри дітей біля ялинки слід проводити під наглядом дорослих.

? Пам'ятайте ! Бенгальський вогонь, феєрверки та різноманітні піротехнічні засоби в руках дітей може спричинити справжнє лихо .А нерідко вони– навіть стати жертвами своїх пустощів.

? НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДІТЕЙ ОДНИХ БІЛЯ ЯЛИНКИ !!!

НА ВИПАДОК ПОЖЕЖІ : заздалегідь приготуйте воду, покривала, при виникненні пожежі негайно викликайте за номером пожежно-рятувальну службу і вживайте заходів до евакуації людей з приміщення та гасіння вогню.