Дата: 17.01.2022 17:04

Фото без описуНа базі Буської ДЮСШ триває Чемпіонат серед футбольних команд Буської міської територіальної громади з футзалу сезону 2021/2022 рр, участь у якому беруть 11 команд (Заводське, Соколя, Побужани, Буськ, Боложинів, Ожидів, Переволочна, Яблунівка, Новосілки, Топорів, Олесько).

?? У неділю, 16 січня, відбувся ІІІ тур змагань, по завершенні якого усі команди-учасниці від міського голови Ростислава Сліпця та Федерації футболу отримали футзальні м'ячі.

????Зазначимо, що у 2021 році команди, які брали участь у чемпіонаті нашої МТГ, отримали спортивний інвентар: форму, мячі, сітки на ворота, охолоджуючі спреї, ін. Цьогоріч міська рада та федерація футболу очікують пропозиції/заявки команд щодо придбання спортивного інвентаря на сезон 2022 року.