Троє мешканок Бущини удостоєні почесного звання "Мати-героїня"

Дата: 10.02.2022 12:08

Фото без описуСьогодні, 10 лютого, у Золочівській РДА трьом мешканкам Буської міської територіальної громади вручили посвідчення та нагрудні знаки "Мати-героїня".

???? Високої державної відзнаки та звання, відповідно до Указу Президента України № 655/2021 від 14 грудня 2021 року, були удостоєні: Оксана Олегівна Борисова - мати п’яти дітей з с.Вербляни, Іванна Степанівна Луцик - мати п’яти дітей з с.Вербляни, Ольга Іванівна Прокопович – мати п’яти дітей з с.Соколя.

???? Привітав матерів-героїнь Бущини та інших громад району, вручив їм відзнаки та квіти голова Золочівської РДА Василь Маркевич.

???? Зазначимо, що почесне звання «Мати – героїня» встановила Верховна рада України в 2004 році. Отримати її можуть жінки, які виховали до 8-річного віку щонайменше п’ятьох дітей, у тому числі всиновлених, і створили належні умови для їхнього розвитку.