12 лютого в Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики в приміщенні

Дата: 15.02.2022 09:30
Кількість переглядів: 336

Фото без описуПереможницею Кубка України в бігу на дистанції 1500 метрів впевнено стала вихованка Буської ДЮСШ Орися Дем'янюк (Мочульська), яка з результатом 4:25.80 більш як на 6,5 секунди випередила найближчу конкурентку. Тим самим Орися суттєво поліпшила свій результат, який показала 29 січня на Командному чемпіонаті України в приміщенні в Сумах - тоді вона перемогла з часом 4:29.68.

???? Цього ж дня ще одна вихованка Буської ДЮСШ, а зараз також підопічна провідного львівського тренера Віталія Тарнакіна та представниця Дитячо-юнацької спортивної школи ім. О.Дем'янюка Уляна Рачинська, пробігла цю ж дистанцію 1500 метрів за 4.27,13 і стала срібною призеркою чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів, що відбувся у Белграді (Сербія). До речі, наша юна спортсменка побила свій особистий рекорд майже на 3 секунди.

????Вітаємо наших спортовців з високими результатами та бажаємо нових перемог у престижних легкоатлетичних змагах!!!