Звернення міського голови Ростислава Сліпця до мешканців Буської міської територіальної громади!

Дата: 24.02.2022 11:13

Фото без описуШановні жителі громади, громадяни України!

???? Сьогодні о 5 годині ранку російські війська здійснили збройну агресію на українські міста, центри військового управління і аеродроми держави. В цей час наші військові роблять усе, щоб захистити нас та не дати агресору шансів на прорив.

Верховна рада України вранці на своєму засідання ввела по всій території країни воєнний стан.

???? Сьогодні я звертаюся до усіх вас: зберігайте спокій! За можливості залишайтеся вдома.

???? Прохання не створювати черг на автозаправних станціях, пропускати екстрені служби, надавати їм допомогу, не створювати ажіотаж, скуповуючи продукти.

Медицина повністю мобілізована, є запаси ліків і перев’язочних матеріалів.

Разом ми переможемо ворога!

???????? Слава Україні!