В населені пункти нашої громади продовжують прибувати внутрішньо переміщені українці з територій, де тривають обстріли та ведуться активні бойові дії

Дата: 08.03.2022 11:52

Фото без описуСтаном на 9.00 год. 08 березня прибуло та проживає: 512 осіб у приватному секторі, в Олеському професійному ліцеї -

2 дорослих і 32 дітей з м.Харків із числа сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з інвалідністю.

???? Також у нас можуть заночувати сім’ї, матері з дітьми, які їдуть ще далі, у інші населені пункти чи за кордон. Для них проживання та сніданок організовано у дошкільній установі «Лелеченя» у Буську. Такою можливістю вже скористалося більше 60 осіб.

???? Щодня кількість внутрішньо переміщених осіб, які прибувають в громаду, збільшується. В найближчі дні очікується близько 1 тис. людей. Для їх поселення підготовлено місця у дитячих садочках, школах, інших закладах, де можна забезпечити відповідний температурний режим і харчування.