Внутрішньо переміщені особи, які прибувають в Буську МТГ, мають стати на облік

Дата: 10.03.2022 12:01

Буський міський голова Ростислав Сліпець 09 березня 2022 року підписав розпорядження №32 «Про ведення обліку внутрішньо переміщених осіб».

???? Згідно з документом:

1. Керівникам усіх закладів розміщення та власникам житлових будинків (квартир) повідомляти осіб, які звернулися щодо тимчасового проживання, про необхідність прибути до Буської міської ради (або до старости відповідного старостинського округу) з метою реєстрації місця їх тимчасового проживання.

2. Відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради та старостам забезпечити ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, які прибули на територію Буської міської територіальної громади, у зв’язку із евакуацією з зони бойових дій та інших населених пунктів.

3. Керівникам усіх закладів розміщення та власникам житлових будинків (квартир) здійснювати поселення внутрішньо переміщених осіб для тимчасового проживання виключно після взяття їх на облік Буською міською радою.

4. Старостам старостинських округів щоденно надавати інформацію про кількість взятих на облік осіб.