У неділю, 19 червня, визначилися переможці Благодійного Кубка Буської МТГ, присвяченого Збройним Силам України

Дата: 20.06.2022 12:41

Фото без описуУ неділю, 19 червня, у Олеську та Буську відбулися фінальні матчі Благодійного Кубка Буської МТГ з футболу, присвяченого Збройним Силам України.

?? В Олеську за Малий Кубок зійшлися у двобої команди Переволочної та Олеська. Тут у запеклій боротьбі перемогу святкувала команда "Дружба" з с.Переволочна. Осн. час 2-2 (по пенальті 9-8).

?? У Буську Великий Кубок МТГ виборола команда ФК "Топорів", яка перемогла у напруженому протистоянні команду "Стандарт" з Заводського з рахунком 4-2.

???? Переможці та призери змагів, які тривали з 15 травня серед восьми команд нашої громади, були нагороджені кубками від Буської міської ради та Федерації футболу.

????Під час кожного з матчів серед вболівальників та учасників турніру було зібрано 42495 гривень, які будуть використані для потреб українських захисників, які знаходяться на передовій.

???? Вже на сьогодні придбано та передано військовим планшет, форму та продукти харчування.