Разом до перемоги

Дата: 05.09.2022 18:45

Фото без описуВ час, коли українські військові боронять нашу країну від окупантів на полі бою, надбужанські діти не стоять осторонь та у свій спосіб допомагають нашим захисникам.

? Школярки з Буська Вероніка, Олександра та Зоряна Хом’якевичі з власної ініціативи на своїй вулиці Довбуша організували збір коштів для Збройних Сил України. За кожен донат на підтримку армії дівчатка дякували та пропонували перехожим свої малюнки.

? Гроші у сумі 2241 грн сьогодні, 5 вересня, діти передали Буському міському голові Ростиславу Сліпцю для закупівлі необхідних для військових речей.

? Нехай ця сума не є великою, проте діти розуміють, що своїми діями, патріотичною позицією наближають також нашу перемогу над ворогом.