В Буську поховають загиблого українського захисника Анатолія Бурлаченка

Дата: 16.11.2022 12:53

Фото без описуУ четвер, 17 листопада, на міському кладовищі Буська поховають українського захисника, старшого солдата БУРЛАЧЕНКА АНАТОЛІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА, який служив за контрактом оператором взводу протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону ЗСУ та загинув 11 березня 2022 р. під час авіанальоту російських окупантів біля с.Варівськ Київської області.

Анатолію було 23 роки, в нього залишилася дружина та двоє малолітніх дітей.

🔳 Буська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким героя та просить мешканців міста віддати шану українському захисникові, який поклав найцінніше - своє життя у боротьбі за Українську державу.

✝️ Кортеж з тілом загиблого воїна пересуватиметься вулицями Львівська та Петрушевича, починаючи з 10.40, чин похорону розпочнеться у міському храмі Св.Юрія об 11.00 год.

Світла пам'ять про Анатолія Бурлаченка вічно житиме у наших серцях!