Вчителі початкових класів Буської МТГ отримали сертифікати

Дата: 25.01.2023 16:02

Фото без описуУ середу, 25 січня, за участі Буського міського голови Ростислава Сліпця, керівниці Управління державної служби якості освіти у Львівській області Валентини Загреви, начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Марії Ричель у методичному залі Буського міського Народного дому відбулася зустріч з окремими педагогічними працівниками нашої громади, під час якої було підбито підсумки Сертифікації 2022 року та особливостей проведення у 2023-му.

💐 Запрошені керівники привітали вчителів початкових класів з успішною сертифікацією, відзначили їх професійну та плідну роботу на освітянській ниві Бущини.

Сертифікати отримали:

🔸Буський ЗЗСО №1 Дзера С.Б, Максимів Л.А;

🔸 Буський ЗЗСО №2 Олива Н.Р.;

🔸 Буський ЗЗСО - Гімназія ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка: Чеховська Г.П, Зозуля Л.К;

🔸 Освітній експерт з вивчення професійних компетентностей педагогів початкової ланки Барак М.Т;

🔸 Чанизький ЗЗСО: Пацалон Г.М;

🔸 Новомилятинський ЗЗСО : Боднарчук О.В.

Надалі для сертифікованих провели рефлекторне міні-опитування "Що дала нам сертифікація? Що нас мотивувало?" (вони чіпляли сердечка на дерево), а тим, хто лише планує отримати у майбутньому сертифікати, передали конверт "Ліцензію на щастя". Вони написали про те, що їх робить щасливими.

На завершення музичним дарунком привітали учасників зустрічі педагоги Буського будинку дитячої та юнацької творчості.

📌Зазначимо, що відповідно до наказу МОН у 2023 році участь у сертифікації зможуть взяти не лише вчителі початкової школи, а й вчителі математики, української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.