02 серпня 2024 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Буська центральна районна лікарня».

2.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

3.

Про надання соціальної послуги – догляд стаціонарний за рахунок бюджетних коштів.

4.

Про надання соціальної послуги – натуральна допомога за рахунок бюджетних коштів.

5.

Про зміну адреси обєкту незавершеного будівництва.

6.

Про надання доплати за встановлення надмогильного памятника.

7.

Про погодження графіку роботи магазину « Галицька здоба» в м. Буську.

8.

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

9.

Про затвердження висновків за результатами інспекційного відвідування.

10.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти.

11.

Про погодження відділу освіти, культури, молоді та спорту на звільнення з посади директора Буського дитячого будинку «Добре серце» Пристача В.

12.

Про погодження кандидатури Ігнат О. І. для призначення на посаду директора Буського дитячого будинку «Добре серце».

13.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Біжком М. Я.

14.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над  Олійник М.

15.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над  Малко І. М.

16.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над  Антонів Л.С.

17.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Семчуком М. В.

18.

Про визнання Омеляновського О. Е. наймачем квартири №4 будинку №40 по вул. Заводська в м. Буську Золочівського району.