16 липня 2024 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над  Кірковою О. Д.

147

2.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над  Садовою М. М.

148

3.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Сень Н. І.

149

4.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Тиховецьким П. С.

150

5.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

151

6.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна.

152

7.

Про присвоєння адреси закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів в с. Новий Милятин.

153

8.

Про надання доплати за встановлення надмогильних пам’ятників.

154

9.

Про затвердження Проекту місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення про виникнення загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та інформування населення, осіб керівного складу місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також чергових (диспетчерських служб) підприємств, установ та   організацій на території Буської міської територіальної громади Золочівського району Львівської області.

155

10.

Про затвердження ордерів на видаленн зелених насаджень.

156

11.

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Бохенек Діані та Бохенек Надії.

157

12.

Про погодження переліку вулиць для впровадження індивідуального вивезення відходів.

158

13. Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади на 2024 рік. 159