Роман Дзюба

РОМАН ДЗЮБА (26.11.1981 -27.07.2023)

Народився Роман у Буську. Був учнем Буського ЗЗСО №2. Закінчивши школу, вступив до Львівського електротехнікуму зв’язку. Згодом здобув освіту інженера телекомунікаційних мереж у Львівському державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій. Певний час працював за професією в Укртелекомі. Саме тоді й одружився. Разом з дружиною Оксаною виховували двох дітей: сина Дениса та донечку Христину.

З початком повномасштабного вторгнення залишив перспективну роботу в США та повернувся, щоб захищати Батьківщину. На своїй сторінці у фейсбуці Роман тоді написав: “Good bay, Америка, я пішов у ЗСУ”. Навесні 2022 року добровольцем приєднався до 47-ої окремої механізованої бригади «Маґура». Військові, котрі воювали з ним, розповідали, що Роман завжди був їхнім мотиватором, духовним лідером, котрий підтримував та допомагав за найменшої нагоди.

Щирість, волелюбність та прагнення справедливості — визначальні якості цього сильного духом воїна. Він виконав свою місію, не боячись за власне життя, та зробив великий внесок у нашу Перемогу.

Захисник поліг під час виконання бойового завдання біля с.Роботине Токмацької громади Пологівського району Запорізької області.

Роман любив долати вершини, гори були його любов’ю. Тепер він знаходиться на найвищій із них, звідти спостерігає за нами та охороняє наше небо.

Роман Дзюба — герой України, який назавжди житиме в наших серцях.