10 жовтня 2024 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської  територіальної громади на 2024 рік

2.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Возьнякевич Г. М.

3.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Зробок А. Д.

4.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Сень Н. І.

5.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Дмитрів З. Р.

6.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Діжак Є.-В. М.

7.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Степчук Б. В.

8.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Медончак В. П.

9.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Гроховською А. М.

10.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти.

11.

12.

Про призначення Бохенек Любови Любомирівни опікуном над майном і житлом дітей, позбавлених батьківського піклування Бохенек Надії та Бохенек Діани.

13.

Про затвердження висновку про самостійне виховання дитини.

14.

Про припинення з 01.10. 2024 року виплати компенсації Гапчину Михайло Володимировичу, який надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23. 09. 2020 року №859.

15.

Про надання соціальної послуги – догляд стаціонарний за рахунок бюджетних коштів.

16.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

17.

Про внесення змін в квартирну облікову справу Фаренюка С. В.

18.

Про зняття з квартирного обліку у звязку з поліпшенням житлових умов.

19.

Про внесення змін в склад комісії із встановлення факту здійснення особою постійного догляду.

20.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

21.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 05.03.2021 №24 «Про утворення комісії виконкому Буської міської ради з житлових питань».

22.

Про здійснення видатків на сплату виконавчого збору та витрат, повязаних з організацією та проведенням виконавчих дій.

23.

Про визначення місця укриття.

24.

Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії, яке здійснюється на установках із використанням альтернативних джерел енергії, та постачання теплової енергії для Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКО ГЕНЕРАЦІЯ ЗАХІД».

25.

Про подання пропозицій до Переліку природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватися з обласного фонду ОНПС у 2025році.

26.

Про надання дозволу ФОП Кіш П. М. на розміщення зовнішньої реклами.

27.

Про стан дотримання вихованцями Буського дитячого будинку «Добре серце» правил перебування у закладі.