14 червня 2024 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про комісію із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду).

2.

Про надання дозволу на облаштування пішохідного переходу в м. Буськ на вул. Петрушевича Е.

3.

Про зміну поштової адреси будівлі складу літ.Б-1-А по вул. Петрушевича Е. в м. Буськ.

4.

Про надання соціальної послуги – догляд стаціонарний за рахунок бюджетних коштів.

5.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

6.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Нос Н. І.

7.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над  Дзендзелюк О. В.

8.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Романів Н. І.

9.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Гондик А. П.

10.

Про затвердження висновку опікунської ради щодо опіки над Тимчишин Г. М.

11.

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

12.

Про звільнення Литвина О. П. від здійснення повноважень опікуна.

13.

Про призначення Литвина Ю. О. опікуном над малолітніми дітьми-сиротами Литвин І-М., Литвином Н. С., Литвин С. С. та опікуном над їхнім майном і житлом.

14.

Про надання дозволу на благоустрій території, прилеглої до обєкта торгівлі.

15.

Про затвердження ордеру на видалення зелених насаджень.

16.

Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води ТзОВ «Сількомунгосп» для водопостачання населених пунктів Буської міської територіальної громади.

17.

Про оголошення конкурсу на посаду директора Буського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Буської міської ради.

18.

Про розгляд звернення жителів с. Дунів.

19.

Про передачу в тимчасове користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності Буської міської територіальної громади.

20.

Про приватизацію квартири (Поцілуйко М. С.  м. Буськ).

21.

Про приватизацію квартири (Сковрінок З. І. м. Буськ).

22.

Про приватизацію квартири (Манчури М. В. м. Буськ).

23.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади на 2024 рік.

24.

Про коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання  для всіх категорій споживачів у населених пунктах Олесько, Заводське, Новий Милятин, Ожидів.