27 червня 2024 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади на 2024 рік.

134

2.

Про затвердження платних медичних послуг комунального некомерційного підприємства Буської міської ради « Буська центральна районна лікарня».

135

3.

Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей у Буській та Олеській музичних школах 2024-2025 навчальний рік.

136

4.

Про приватизацію будинку.

137

5.

Про присвоєння адреси  обєкту нерухомого майна.

138

6.

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Пилип О. М.

139

7.

Про призначення Трофимлюка Богдана Антоновича опікуном над дітьми, позбавленими батьківського піклування Задорожною Яною та Задорожною Євою та опікуном над їхнім майном і житлом.

140

8.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

141

9.

Про надання соціальної послуги – догляд стаціонарний за рахунок бюджетних коштів.

142

10.

Про надання доплати за встановлення надмогильних памятників.

143

11.

Про визначення місця розташування  та найменування меморіального комплексу.

144

12. Про організацію літнього дозвілля "Веселе літо - щасливі лелечі діти" в Буській міській територіальній громаді. 145
13. Про визнання окремих актів обстеження помилково виданими. 146