ХХІ сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про порядок денний XXI сесії Буської міської ради.

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2024 рік.

3.

Про внесення змін у рішення міської ради №360 від 30.06.2022 р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

4.

Про окремі питання організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Буської міської територіальної  громади.

5.

Про затвердження цільових програм.

6.

Про затвердження рішення виконавчого комітету №128 від 14.06.2024 року.

7.

Про передачу з балансу виконавчого комітету Буської міської ради на баланс відділу освіти, культури та спорту Буської міської ради малоцінних  швидкозношуваних предметів.

8.

Про ліквідацію сільських виборчих комісій.

9.

Про розроблення детальних планів території.

10.

Про затвердження детальних планів території.

11.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12.

Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

13.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14.

Про продаж права оренди земельних ділянок на земельних торгах.

15.

Про прийняття в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини – земельної ділянки.

16.

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

17.

Про припинення права користування земельними ділянками.

18.

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

19.

Про внесення змін в договори оренди.

20.

Про продаж права власності на земельні ділянки.

21.

Про передачу земельних ділянок в оренду.

22.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

23.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

24.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та обєднання земельних ділянок.

Поіменне голосування на ХХІ сесії.

Протокол засідання XXI сесії