ХХІІ сесія

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

НА ХХІІ СЕСІЮ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

4. Про дозвіл на викуп земельних ділянок.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

7. Про припинення права користування земельними ділянками.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

9. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

10. Про надання дозволу гр.Кравченку Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

11. Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

12. Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

13. Про передачу в оренду неуспадкованих земельних ділянок за рахунок земельних часток (паїв), які знаходяться за межами населених пунктів Буської територіальної громади.

14.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

15. Про передачу земельних ділянок в оренду.

16. Про продовження дії та внесення змін в договори оренди.

17. Про надання згоди на списання основних засобів.

18. Про окремі питання оренди комунального майна.

19.Про продаж права власності на земельні ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону.

20. Про надання згоди на розміщення філії Буського міського Народного дому.

21. Про затвердження детальних планів територій.

22. Про розроблення та внесення змін в детальні плани територій.

23. Про позичку генераторів.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.

25. Про погодження межі земельної ділянки.

26. Про погодження передачі основних засобів.

27. Про окремі питання організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Буської міської територіальної громади.

28. Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району на 2024 рік.

29. Про розроблення детальних планів територій.

30. Про затвердження детальних планів територій.

31. Про затвердження та внесення змін до міських цільових програм.

32. Про затвердження Положення про старосту села (сіл) Буської міської територіальної громади з адміністративним центром у місті Буську у новій редакції.

33. ПРОГРАМА покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади на 2024 рік.

34. Зміни до програми літнього дозвілля дітей Буської міської територіальної громади Золочівського району Львівської області «Веселе літо-щасливі лелечі діти» на 2024 рік.

35. ПРОГРАМА підтримки системи екстреної медичної допомоги на території Буської міської територіальної громади на 2024 рік.