ХХІІ сесія

Назва рішення

№ рішення

1

Про порядок денний XXI I сесії Буської міської ради.

801

2

Про внесення змін в структуру та штатну чисельність виконавчих органів та апарату Буської міської ради.

802

3

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2024 рік.

803

4

Про затвердження та внесення змін до  цільових програм.

804

5

Про надання згоди на списання основних засобів.

805

6

Про окремі питання оренди комунального майна.

806

7

Про надання згоди на розміщення філії Буського міського Народного дому.

807

8

Про позичку генераторів.

808

9

Про погодження передачі основних засобів.

809

10

Про надання  відпустки міському  голові.

810

11

Про розгляд заяви депутата Сай Т.П.

811

12

Про затвердження  Положення про старосту села (сіл) Буської  міської територіальної громади з адміністративним центром у місті Буську у новій редакції.

812

13

Про розроблення та внесення змін в детальні плани територій.

813

14

Про затвердження детальних планів території.

814

15

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

815

16

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

816

17

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

817

18

Про продаж права власності на земельні ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону.

818

19

Про дозвіл на викуп земельних ділянок.

819

20

Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

820

21

Про затвердження технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок.

821

22

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

822

23

Про припинення права користування земельними ділянками.

823

24

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

824

25

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою.

825

26

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

826

27

Про передачу земельних  ділянок в оренду.

827

28

Про передачу в оренду неуспадкованих земельних ділянок за рахунок земельних часток (паїв), які знаходяться за межами населених пунктів Буської територіальної громади.

828

29

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

829

30

Про внесення змін в договори оренди землі.

830

31

Про погодження межі земельної ділянки.

831

32

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.

832

33

Про продаж права оренди на земельні ділянки.

833

34

Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими щодо посилення публічного висвітлення ситуації навколо полонених та безвісти зниклих захисників Сил Оборони України та сприяння їхньому визволенню з полону.

834

35

Про Звернення до Львівської обласної ради   та Львівської обласної військової адміністрації щодо передачі у власність Буської міської територіальної громади приміщення аптеки  в смт. Олесько Золочівського району Львівської області.

835

Поіменне голосування на ХХІІ сесії.

Відеозапис XXII сесії  І частина ІІ частина.