Ігор Васильків

ІГОР ВАСИЛЬКІВ (1988 - 2024)

Васильків Ігор Іванович народився 16 липня 1988 року в місті Буську Львівської області.

Тут пройшло його дитинство та юність, тут здобув повну середню освіту в Буському ЗЗСО №2.

Після навчання  у Львівській філії  Європейського університету, працював на будівництві та на різних роботах за кордоном.

У листопаді 2014 року Ігор одружився зі своєю коханою дівчиною Христиною. В них народилися дві доньки Софія та Анна-Марія.

Молодий чоловік був добрим та турботливим батьком для своїх дітей і люблячим чоловіком для дружини, дбав за свою сімю.

Ігор пишався та хотів бути схожим на своїх дідуся та бабусю, які  в період Другої світової війни були у лавах Української Повстанської Армії. Вони розповідали йому про свою боротьбу за Україну, про те, як були вивезені за участь в УПА комуністичним режимом у заслання до Магадану. Слухаючи їх розповіді, Ігор захоплювався їх сміливістю та жертовністю.

24 лютого 2022 року відбулося повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ в України, тому не вагаючись став на захист країни.

11 березня 2022 року Ігор уже був у м.Суми, де приєднався до лав прикордонників, де проходив службу інспектором - кулеметником. 1 листопада 2022 року, перебуваючи в прикордонному наряді,  на пості спостереження "Бокал" всп "Велика Писарівка" потрапив під мінометний обстріл з території росії, внаслідок чого отримав контузію та забій гомілково-ступневого суглобу.

Після лікування брав участь в боях на Харківщині, згодом повернувся на Сумщину.

17 травня 2024 року  під час бойового зіткнення з ворогом біля н.п.Голубівка Сумської області захисник отримав кульове поранення в ногу. Лікування проходив вдома, куди прибув 1 червня.

03 червня 2024 року, на жаль, серце Ігоря зупинилося.

Воїна поховали 7 червня на міському кладовищі Буська поряд з іншими українськими захисниками, які віддали своє життя за мирну та квітучу Україну.

Ігорю назавжди - 35. У нього залишились батьки, брат, дружина та дві донечки.

Він назавжди залишиться в пам'яті рідних, друзів, побратимів як хоробрий воїн-герой, добра, чуйна, щира та дружня людина.

Герої не вмирають! Вони завжди житимуть у наших серцях!