Привітання Буського міського голови Ростислава Сліпця з Новим роком!

Дата: 01.01.2024 10:49

Фото без описуДорогі жителі громади! Щиро вітаю вас з Новим 2024 роком!

🔸 Його ми зустрічаємо, як і попередній, у стані війни, коли ворог не полишає спроб захоплення наших територій, знищення нашої державності, завдає людських та економічних втрат. Водночас бачимо жертовність і мужність наших захисників, сміливість і єдність українського народу, для якого найголовнішими цінностями сьогодні стали мирне небо над головою, незалежність та свобода.

🔸 Це свято для кожного пройде по-різному: хтось зустріне Новий рік на передовій, боронячи нас від окупантів, хтось на чужині за кордоном, хтось не у власному домі, бо його більше немає.

🔸 У 2024 році бажаю усім вам, жителям нашої громади, усім українцям, аби здійснилося найзаповітніше – повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – добробут, благополуччя, злагода.

🙏 Безмежна подяка воїнам, які зараз боронять українську землю.

Щиро вдячний кожному за волонтерську допомогу та підтримку.

Молимося за Україну та за кожного захисника, чекаємо їх повернення додому.

🇺🇦 Віримо у свої сили та в Україну, бо ми великий і сильний народ!

З Новим роком!

Буський міський голова Ростислав СЛІПЕЦЬ