Буська МТГ активно виготовляє маскувальні сітки та передає їх на передову

Дата: 21.03.2024 10:04

Фото без описуУкраїнські воїни, які перебувають у місцях ведення активних бойових дій, вдячні мешканцям нашої громади, які плетуть якісні маскувальні сітки різних камуфляжних відтінків та передають їх на передову через волонтерів разом з продуктами харчування, медикаментами.

✅Нагадаємо, що рулони спеціальної тканини, капронові рибальські сітки для виготовлення маскувальних засобів купує Буська міська рада. Організацією робіт займається волонтер Роман Гаєвський. Це дає можливість у Буську, Купче, ін. населених пунктах плести дуже якісні та легкі сітки, які захисники використовують для накриття військової техніки та інженерних споруд від різних методів розвідки противника на місцевості.