Загиблі воїни Іван Точилов та Андрій Басараб посмертно нагороджені державними нагородами

Дата: 01.10.2024 18:25

Фото без описуСьогодні, 1 жовтня, під час заходу до Дня захисників і захисниць України, на майдані Незалежності в Буську, представник Другого відділу Золочівського ТЦК і СП майор Володимир Возняк зачитав Указ Президента України №215/2024 та Наказ командира військової частини A4447 №5807 від 22 серпня 2024 року про нагородження наших загиблих на війні земляків:

🔸 Орденом "За мужність ІІІ ст." нагороджено:

▪️ молодшого сержанта Точилова Івана Івановича (посмертно).

🔸 орденом «Полеглого воїна»:

▪️ солдата Басараба Андрія Володимировича (посмертно).

Вручив нагороди родинам Героїв - Івана Точилова та Андрія Басараба - Буський міський голова Ростислав Сліпець.

- 18-річний молодший сержант Іван Точилов загинув 29 березня 2023 року під час виконання бойового завдання біля н.п. Білогорівка Луганської області від осколкового поранення.

- 44-річний солдат Андрій Басараб загинув 03 січня 2024 року під час переміщення до місця виконання бойового завдання.

Обоє військових були жителями с.Лісок Буської міської територіальної громади.

🇺🇦 Вічна пам'ять і слава Героям України!