Ще одного воїна нашої громади (посмертно) нагородили високою державною нагородою

Дата: 17.10.2024 12:20

Фото без описуСьогодні, 17 жовтня, перед початком XXIII сесії Буської міської ради, представник Другого відділу Золочівського ТЦК і СП майор Володимир Возняк зачитав Указ Президента України №323/2024 від 13.05.2024 про нагородження державною нагородою України - орденом “За мужність” ІІІ ступеня сержанта КОВАЛЯ Ігоря Борисовича (посмертно).

Вручив нагороду родині Героя - матері та сестрі Буський міський голова Ростислав Сліпець.

✅З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Ігор Коваль був призваний по загальній мобілізації. Захищав Україну у складі 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України (військова частина А4030), де був стрільцем-зенітником зенітно-ракетного відділення. Отримав звання сержанта.

Загинув 22 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Вербове Запорізької області під час танкового обстрілу противником українських позицій.

✝️ Вічна пам'ять і слава Герою України, який з честю виконав свій обов’язок перед Батьківщиною!