Донат у 40 тис. грн від мешканців нашої громади отримає 80 ОДШБр на дрон

Дата: 15.10.2024 11:27

Фото без описуСьогодні, 15 жовтня, Буський міський голова Ростислав Сліпець передав мешканці Буська п.Ірині Дячок 40 тисяч гривень, які стануть додатковим вкладом нашої громади на придбання дороговартісного ударного безпілотника HEAVY SHOT для 80-тої окремої десантно-штурмової Галицької бригади Збройних Сил України.

🔹У складі бригади, яка зараз виконує бойові завдання у Курській області, військослужбовець Дмитро Дячок - житель Буська, син п.Ірини.

👉 Зазначимо, що 40 тис. грн було надано з коштів, які були зібрані під час Благодійної ярмарки, яка відбулася 13 жовтня біля палацу Бадені.

Усім, хто бажає долучитися до збору коштів на цей потужний дрон вартістю 450 тис. грн для 80-ї ДОШБр надаємо реквізити:

Поповнити конверт через Приват24

Номер картки конверта