Реконструкція частини приміщень адмінбудівлі по вул.Львівська,2 в м.Буськ

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Реконструкція частини приміщень адмінбудівлі по вул.Львівська,2 в м.Буськ Львівської області. Коригування».(Код ДК 021:2015:45454000-4 «Реконструкція»)

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі:

3938236,80грн

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої  Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020  № 275.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» та затвердженого Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проєктної документації  за робочим проєктом «Реконструкція частини приміщень адмінбудівлі по вул.Львівська,2 в м.Буськ Львівської області. Коригування».

Вид закупівлі: Відкриті торги (з особливостями).

Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення – рішення сесії Буської міської ради від 09 лютого 2023 року №442 “Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району на 2023 рік», рішення сесії Буської міської ради від 10 березня 2023 року №478 «Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району на 2023 рік» та рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 12 квітня 2023 року №61 «Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади на 2023 рік»;

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб виконавчого комітету Буської міської ради, з огляду на специфіку предмета закупівлі та  зазначені в тендерній документації.

Технічне завдання на закупівлю розроблене на основі затвердженої проектної  документації на будівництво.

Відповідно до п.5.1. КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» встановлено, Для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проектну документацію.

Ідентифікатор закупівлі в системі Prozorrо: UA-2023-06-08-010827-a.