Роман Дібровський

РОМАН ДІБРОВСЬКИЙ (22.08.1991 – 03.10.2022)

Роман народився в м.Броди Львівської області. Після закінчення Чанизької  школи  І-ІІ ст. продовжив навчання в освітньому закладу с.Топорів. Підлітком прислуговував в церкві Успіння Пресвятої Богородиці с.Чаниж, був добрим і щирим хлопцем.

Після закінчення школи, у 2007 році був призваний на строкову військову службу, яку проходив у м.Києві. Після її завершення працював в ТзОВ «ВЗУТТЯ «СТИЛЬ».

1 квітня 2022 року Романа було мобілізовано. Після навчання на Яворівському полігоні у складі 110 окремої механізованої  бригади Збройних Сил України виконував бойові завдання в найгарячіших точках  Донеччини.

03 жовтня 2022 року внаслідок мінометного обстрілу біля села Красногорівка, хлопець загинув, залишившись вірним  присязі та своєму обов’язку.

Роман запам’ятається нам своїм світлим поглядом, усмішкою,  сповненою життєвої енергії, своєю стійкістю в досягненні мети…

Йому навіки 31… У Героя залишилися мама, тато, дві сестри, дідусь і бабуся.