Віктор Пелих

ВІКТОР ПЕЛИХ (1999-2024)

Пелих Віктор Олегович народився 29 вересня 1999 року у м.Буськ Львівської області.

Після закінчення Буської загальноосвітньої школи №1 вступ на навчання у Львівський державний університет безпеки життєдіяльності людина на спеціальність «менеджмент».

Одночасно вступив на військову кафедру у Львівський університет сухопутних військ на спеціальність «інженер-сапер».

Після закінчення навчання у 2021 році влаштувався на роботу приймальником сировини ПП «Тайфун-Плюс».

З початком повномасштабної агресії росії був призваний на військову службу у Збройні сили України Золочівським РТЦК та СП 25 лютого 2022 року. Був командиром взводу 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

26 червня цього ж року отримав вогнепальне осколкове наскрізне поранення правого передпліччя та обширним дефектом кісток.

Після довготривалого лікування  та проведення 15-ти операцій повернувся до виконання військових обов’язків на посаду  командира взводу 1 стрілецького батальйону своєї бригади.

Під час виконання одного з бойових завдань із захисту територіальної цілісності України в районі н.п. Костянтинівка Донецької області  24 серпня 2024 року  старший лейтенант Віктор Пелих  загинув, не доживши один місяць до свого 25-го дня народження.

Герою навіки 24… У нього залишилися батьки, брат і сестра.

Захисник був нагороджений медалями «Учасник бойових дій», «За поранення» та посмертно орденом «Хрест героя».

Поховали Віктора, який з честю виконав свій військовий обов’язок перед Батьківщиною, на кладовищі у рідному м.Буськ 27 серпня 2024 року.

Люблячий син, брат. Він вірив у світле майбутнє України, був готовим завжди безкорисливо усім прийти на допомогу.

Таким він залишиться у серцях рідних, друзів, побратимів, мешканців міста, усіх, хто його знав і поважав.