XXIII сесія

Назва рішення

№ рішення

1

Про порядок денний XXIII сесії Буської міської ради.

836

2

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2024 рік.

837

3

Про розгляд заяви депутата Мащака О.О.

838

4

Про затвердження та внесення змін до цільових програм.

839

5

Про внесення змін в структуру та штатну чисельність виконавчих органів та апарату Буської міської ради.

840

6

Про затвердження Статуту Буського дитячого будинку  «Добре серце»  у новій редакції.

841

7

Про затвердження  Статуту Новомилятинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Буської міської ради у новій редакції.

842

8

Про  організацію харчування дітей у закладах освіти комунальної власності Буської міської територіальної громади.

843

9

Про внесення змін до рішень Буської міської ради щодо адміністративних послуг, які надаються адміністраторами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради.

844

10

Про покладання функцій   «сервісного офісу» помічника ветерана  на Буський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

845

11

Про внесення змін та затвердження Положення та структури Буського територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) у   новій редакції.

846

12

Про розроблення детальних  планів територій.

847

13

Про затвердження детального  плану території.

848

14

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

849

15

Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачі їх у власністьдля ведення особистого селянського господарства.

850

16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

851

17

Про затвердження технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок.

852

18

Про продаж права власності на земельні ділянки.

853

19

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

854

20

Про затвердження технічної документації із землеустрою.

855

21

Про дозвіл на викуп земельних ділянок.

856

22

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

857

23

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

858

24

Про передачу в оренду неуспадкованих земельних ділянок за рахунок земельних часток (паїв), які знаходяться за межами населених пунктів Буської територіальної громади.

859

25

Про продовження дії  та внесення змін в договори оренди.

860

26

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

861

27

Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства.

862

28

Про погодження межі земельної ділянки.

863

29

Про припинення права користування земельними ділянками.

864

30

Про відмову у наданні дозволу гр.Кравченку Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

865

31

Про Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України України щодо забезпечення гідної заробітної плати педагогічним та науково-педагогічним працівникам.

866

Поіменне голосування на ХХІІІ сесії.