22 Січня, 2021 р., 18:15
У п'ятницю, 22 січня, у загальнонаціональне свято – День Соборності України Буський міський голова Ростислав Сліпець, його заступник Володимир Зеленюх, заступники голови РДА Богдан Гринишин та Тарас Дума, представники освіти та культури, учасники ООС (АТО) Буської громади взяли участь у всеукраїнському флешмобі "В єдності - сила", пов'язавши синьо-жовті стрічки на мості через річку Західний Буг, який символічно об'єднує частини України в єдину неподільну державу, виконали у місці проведення акції Державний Гімн України. Опісля, Буський міський голова Ростислав Сліпець разом з першим заступником голови РДА Богданом Гринишиним поклали квіти до пам'ятника Незалежності та разом з іншими учасниками відзначення свята зробили пам'ятне фото.
22 Січня, 2021 р., 00:47
Шановні мешканці Буської територіальної громади!