21 Січня, 2021 р., 13:32
У середу, 20 січня, відбулося засідання постійної депутатської комісії Буської міської ради з питань земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку територій та агропромислового розвитку (голова комісії - Микола Бровко).
18 Січня, 2021 р., 18:10
Від щирого серця вітаю жителів Буської територіальної громади з Водохресним Святвечором і Хрещенням Господнім!
14 Січня, 2021 р., 20:34
В четвер, 14 січня, за участі Буського міського голови Ростислава Сліпця було проведено практичне навчання з старостами територіальної громади щодо правильності заповнення документів, які подаються громадянами - отримувачами соціальних допомог в органи соціального захисту населення.  З роз'ясненнями та відповідями на запитання старост, керівного складу міської ради  виступили фахівці управління соціального захисту населення РДА - завідувач сектору обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці Надія Башко та спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій Марія Коляса. Надалі слово мав головний спеціаліст-землевпорядник міської ради Володимир Гуменний, який розповів про порядок передачі у міськраду нерозглянутих реорганізованими сільськими радами звернень фізичних та юридичних осіб з земельних питань. Насамкінець, Буський міський голова Ростислав Сліпець обговорив з старостами питання благоустрою населених пунктів, організацію вивезення сміття, проблемні питання населених пунктів старостинських округів.
06 Січня, 2021 р., 13:29
 Буська міська рада повідомляє, що в архіві документів цього сайту розміщено рішення  II сесії Буської міської ради восьмого скликання від 24.12.2021 року № 21  " Про міський бюджет Буської територіальної  громади Золочівського району на 2021 рік".
30 Червня, 2020 р., 15:13
Буська міська рада на XXXI сесії міської ради  26.06 2020 р. затвердила нові ставки місцевих податків і зборів на 2021 рік
23 Червня, 2020 р., 16:57
      З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення м.Буська, відповідно до  ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.35-1 Закону України «Про відходи», ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   Буська міська рада оголошує конкурс для визначення виконавця житлово-комунальних послуг із збору та  вивезення твердих побутових відходів (крім токсичних та особливо небезпечних)на території  Буської міської ради.
27 Травня, 2020 р., 10:21
        Буська міська рада має намір на XXXI сесії міської ради затвердити нові ставки місцевих податків і зборів на 2021 рік
20 Травня, 2020 р., 17:16
20.05.20-20 р відбулося чергове засідання Буської міської ради, на якому розглянуто 22 питання.Прийняті радою рішення будуть опубліковані в розділі " Архів документів"