Рятувальники попереджають щодо правил пожежної безпеки під час жнив

Дата: 29.07.2021 11:43

Фото без описуЗ метою попередження виникнення пожеж на полях району та в місцях зберігання і переробки врожаю, рятувальники Золочівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області знову продовжують проводити рейди із профілактичною метою, для контролю та забезпечення пожежної безпеки під час збиральної кампанії.

Цього разу рятувальники відвідали с.Ясенів та с. Кізлів, Золочівського району. Також було роздано пам’ятки щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки під час жнив, адже легше попередити пожежу чим її загасити.

Пам’ятайте, якщо ви побачили загорання на полях, не зволікайте, одразу телефонуйте до служби порятунку за номером «101».

Лише із людської відповідальності збільшується можливість зберегти зернові культури!

Інспекторський склад Золочівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області радить під час збирання зернових дотримуватись вимог Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі.