20 Жовтня, 2021 р., 13:43
У зв’язку із підтвердженям сказу у лисиці на території Красненської селищної ради Золочівського району нагадуємо:
20 Жовтня, 2021 р., 07:03
Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, реалізації усіх задумів для розвитку нашої громади та її мешканців.
18 Жовтня, 2021 р., 14:06
У селі Грабова Яблунівського старостинського округу цієї неділі, 17 жовтня, вперше відбулося Свято Бараболі - так по-іншому ще називають картоплю - улюблений овоч дітей і дорослих, без якого важко уявити собі українську національну кухню.
15 Жовтня, 2021 р., 14:03
Братську могилу воїнів УПА, які стали жертвами радянського режиму, виявили фахівці комунального підприємства Львівської обласної ради “Меморіально-пошуковий центр “Доля”. За інформацією дослідників центру «Доля», з місця масового поховання ексгумовано рештки 16 людських тіл, 15 з них чоловічої статі та 1 тіло жінки, усі загинули у молодому віці.
14 Жовтня, 2021 р., 16:54
У День захисників і захисниць України учасники ООС (АТО), волонтери та учасники бойових дій, члени культурологічного товариства "Бужани" для містян та гостей Буська на території палацу графа Бадені організували виставку зброї, екскурсію краєзнавчим музеєм, стрільбу з пневматичної зброї.
14 Жовтня, 2021 р., 15:51
У День захисників і захисниць України представники Буської міської територіальної громади на Ріпнівському кладовищі вшанували пам'ять однієї з Небесної Сотні, нашої землячки Ольги Бурої, поклали квіти до її могили та запалили лампадки пам'яті...
14 Жовтня, 2021 р., 13:42
Сьогодні, 14 жовтня, у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, у Буську відбулося патріотичне віче за участю керівництва міста, учасників війни на сході, представників Спілки політичних в’язнів та репресованих, депутатів міської ради, громадськості.
14 Жовтня, 2021 р., 12:39
З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України в Буську відбулася урочиста хода вулицями міста.
14 Жовтня, 2021 р., 09:45
Обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження на території Львівської області з 18 жовтня, у зв’язку із зростанням кількості хворих на ковід та госпіталізацій.