Міський голова Ростислав Сліпець відзначив подяками кращих молодих людей нашої громади

Дата: 12.08.2022 16:25

Сьогодні, 12 серпня, в Україні, як і в усьому світі, відзначають День молоді – свято розумних, талановитих, красивих, юних не лише за віком, а й особливим станом душі людей. Саме нові покоління, які зростали чи народилися в незалежній Україні: школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої країни на багато років вперед.

? Буська міська рада цьогоріч вже традиційно відзначила кращих молодих людей нашої громади, які проявили себе з найкращої сторони, прославили наш край своїми знаннями, досягненнями в різних галузях, разом з мільйонами українців на своєму фронті працюють на нашу спільну перемогу над ворогом.

? Привітав з Днем молоді, вручив подяки та квіти кращим молодим людям Буський міський голова Ростислав Сліпець.

«Нам потрібні ті, хто здатний боротися за свою мрію, за вільну, сильну і мирну країну. Любіть Україну, свій рідний край, трудіться, несіть у світ позитив, будьте господарями власної долі. То ж нехай Господь допомагає вам у всіх починаннях, а обраний шлях принесе успіх та реалізовані мрії», – сказав Ростислав Сліпець.

? Переможцями у номінаціях стали:

?? «Кращий учень року» - Процик Христина та Швагуляк Ярина - випускниці Буського ЗЗСО - гімназії ім.Є.Петрушевича;

?? «Кращий молодий спортовець» - Діжак Вікторія - легкоатлетка, кандидат в майстри спорту України;

?? «Кращий молодий правоохоронець» - Мельник Андрій - лейтенант ДОП №2 Золочівського РВП ГУ НП у Львівській області;

?? «Кращий молодий працівник культури» - Піджарко Оксана – методист Буського міського Народного дому;

?? «Кращий молодий рятувальник» - Лисков Сергій - начальник 44 ДПРП 104 ДПРЧ 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС у Львівській області;

?? «Кращий молодий медичний працівник» - Курій Андрій - лікар-анестезіолог КНП «Буська ЦРЛ»;

?? «Кращий молодий захисник» - Потопник Василина – військовослужбовець Збройних Сил України.

? Після нагородження відбулося спілкування міського голови з молоддю за чашкою запашної кави.

З музичним дарунком виступила перед присутніми одна з номінанток Оксана Піджарко.