26 Січня, 2024 р., 16:15
Буська міська рада не стоїть осторонь в цей нелегкий для країни час та надає вагому фінансову допомогу Збройним силам України, а також допомагає забезпечити наших військових технічними засобами.
26 Січня, 2024 р., 16:08
СКАЗ – особливо небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей, яке може вражати всіх теплокровних тварин (хворіють всі види домашніх, сільськогосподарських та диких тварин). Захворювання характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи і закінчується смертю (летально).
26 Січня, 2024 р., 14:49
Вже не вперше українська діаспора канадійського міста Ванкувер Британської Колумбії долучається до збору коштів та придбання квадрокоптерів для наших військових, які боронять Україну від російських загарбників.
25 Січня, 2024 р., 16:13
Активна громада зібрала кошти та придбала необхідний автомобіль для 103 бригади 64 батальйону, де служить фронтовою медсестрою – мешканка с.Закомар’я.
24 Січня, 2024 р., 16:10
Сьогодні до доброї справи допомоги нашим захисникам долучилася громада села Кізлів, яка з Божою допомогою відправила на передову автомобіль з продуктами та різними смаколиками.
23 Січня, 2024 р., 16:21
У 2023 році до зведеного бюджету надійшло 1 213,6 млрд гривень
23 Січня, 2024 р., 16:21
Другий рік поспіль триває повномасштабна кровопролитна війна, яка ні на день не дає перепочити ані військовим, ані цивільному населенню. Щоб допомогти нашим захисникам, у селах Буської громади продовжують збирати кошти та купувати FPV-дрони.
23 Січня, 2024 р., 15:07
У 2023 році фахівці Львівської обласної служби зайнятості видали 1306 ваучерів на навчання, у тому числі 1128 особам віком «45+», 110 вимушеним переселенцям, 54 людям з інвалідністю, 14 учасникам бойових дій.
23 Січня, 2024 р., 14:55
Мета кожного українця – невпинно допомагати Збройним Силам України. За час від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, були проведені благодійні заходи чи не в кожному населеному пункті Буської громади. Постійно долучаються до допомоги нашим захисникам й мешканці Побужанського старостинського округу.
22 Січня, 2024 р., 14:52
Спільними зусиллями небайдужих мешканців старостинського округу, старости Володимира Сірого було зібрано гуманітарну допомогу, яку передано для наших захисників, що боронять країну від ворога.