17 Лютого, 2024 р., 10:36
17 лютого 1999 року розпорядженням голови Буської РДА шляхом злиття дитячого садка «Оленка» з дитячим будинком-сиротинцем с. Соколівка створено Буський районний дитячий будинок «Добре серце».
15 Лютого, 2024 р., 16:10
Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 лютого 2024 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 4274 особи, з них 2100 отримували допомогу з безробіття.
12 Лютого, 2024 р., 15:58
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».
08 Лютого, 2024 р., 14:24
Станом на сьогодні у базі вакансій Львівської обласної служби налічується 112 пропозицій працевлаштування з наданням житла. Половину з них задекларували працедавці Львівської територіальної громади. Шукають ливарників пластмаси, видувальників скловиробів, кухарів, офіціантів, водіїв, швачок, кухонних працівників, покоївок, доярів, грибоводів, маляра, електромеханіка, вантажника, двірника, оператора котельні, а також геодезиста, техніка-технолога та завідувача господарства.
08 Лютого, 2024 р., 09:16
Кампанія звітування по КІК за 2022 – 2023 роки Державна податкова служба України повідомляє, що наразі триває кампанія подання контролюючими особами Звітів про контрольовані іноземні компанії (далі – КІК) за 2022 та 2023 звітні періоди.
07 Лютого, 2024 р., 09:23
На прохання нашого земляка Сергія Лісовця з батальйону OPFOR 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади в Буській МТГ було оголошено збір коштів та закуплено для потреб захисників квадрокоптер DJI MAVIC 3 PRO вартість 96 тис.600 грн., який допомагатиме військовим виконувати бойові завдання з пошуку полеглих захисників на полі бою.
03 Лютого, 2024 р., 09:21
Українські захисники та захисниці героїчно чинять спротив антилюдяному та злочинному військовому вторгненню. Кожна мить наближає нас до перемоги у цій війні. Російські загарбники постійно змінюють характер бойових дій. Війська ворога давно перейшли до нерозбірливого бомбардування мирного населення та нічного пересування у цей період.
02 Лютого, 2024 р., 09:18
Одним великим фронтом безперервно працюють мешканці сіл Побужани, Соколя, Волиця-Деревлянська (Побужанський старотинський округ) Буської міської ради.
01 Лютого, 2024 р., 17:50
На війні дрони дуже потрібні нашим захисникам, адже їхня ефективність доведена неодноразово. Тому ініціатива «Злий лелека Буської міської ради» прийняв рішення спробувати долучитися до виготовлення FPV-дронів, які можуть нести вагу до півтора кілограма на відстань до 10 кілометрів досить легко.