22 Лютого, 2024 р., 10:35
 Деклараційна кампанія ­– 2024: граничні строки звітування
20 Лютого, 2024 р., 15:42
Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, керівництво міської ради на чолі з головою Ростиславом Сліпцем, депутати, майданівці, учні навчальних закладів міста, представники установ та організацій нашої громади, містяни прийшли до меморіалу Героїв Небесної Сотні в Буську, аби разом помолитися за українських Героїв, запалити лампадки, покласти квіти, згадати переломні лютневі дні 2014 року, коли мільйони українців вийшли на майдани, аби захистити своє право на Свободу, гідне життя, європейське майбутнє для себе та своїх дітей.
18 Лютого, 2024 р., 10:39
В суботу, 17 лютого, відбулася зустріч Буського міського голови Ростислава Сліпця, керівництва Федерації футболу, дитячо-юнацької спортивної школи з представниками та керівниками футбольних команд Буської міської територіальної громади.
17 Лютого, 2024 р., 10:36
17 лютого 1999 року розпорядженням голови Буської РДА шляхом злиття дитячого садка «Оленка» з дитячим будинком-сиротинцем с. Соколівка створено Буський районний дитячий будинок «Добре серце».
15 Лютого, 2024 р., 16:10
Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 лютого 2024 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 4274 особи, з них 2100 отримували допомогу з безробіття.
12 Лютого, 2024 р., 15:58
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».
08 Лютого, 2024 р., 14:24
Станом на сьогодні у базі вакансій Львівської обласної служби налічується 112 пропозицій працевлаштування з наданням житла. Половину з них задекларували працедавці Львівської територіальної громади. Шукають ливарників пластмаси, видувальників скловиробів, кухарів, офіціантів, водіїв, швачок, кухонних працівників, покоївок, доярів, грибоводів, маляра, електромеханіка, вантажника, двірника, оператора котельні, а також геодезиста, техніка-технолога та завідувача господарства.
08 Лютого, 2024 р., 09:16
Кампанія звітування по КІК за 2022 – 2023 роки Державна податкова служба України повідомляє, що наразі триває кампанія подання контролюючими особами Звітів про контрольовані іноземні компанії (далі – КІК) за 2022 та 2023 звітні періоди.
07 Лютого, 2024 р., 09:23
На прохання нашого земляка Сергія Лісовця з батальйону OPFOR 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади в Буській МТГ було оголошено збір коштів та закуплено для потреб захисників квадрокоптер DJI MAVIC 3 PRO вартість 96 тис.600 грн., який допомагатиме військовим виконувати бойові завдання з пошуку полеглих захисників на полі бою.