22 Листопада, 2023 р., 12:32
У неділю, 19 листопада, у стінах Буського міського НД відбулася святкова імпреза з нагоди ювілейного, 35-річного дня народження громадської організації «Товариство Бужани», яке своєю подвижницькою краєзнавчою і дослідницькою працею відоме не тільки на Бущині, але й далеко за її межами.
22 Листопада, 2023 р., 12:27
В Буську 21 листопада урочисто відкрили та освятили після реконструкції частини приміщень адмінбудинку Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради.
22 Листопада, 2023 р., 12:24
У січні-жовтні поточного року до тимчасової зайнятості залучено понад 1280 жителів Львівщини, з котрих більш як 480 виконували громадські та інші роботи тимчасового характеру, і майже 800 – суспільно корисні.
22 Листопада, 2023 р., 12:22
Отримання відомостей про доходи у смартфоні за 5 хвилин!
21 Листопада, 2023 р., 13:29
Сьогодні, 21 листопада, у 10-у річницю початку Революції Гідності біля меморіалу Героям Небесної Сотні у Буську відбулося віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
20 Листопада, 2023 р., 10:56
У неділю, 19 листопада, в народному домі с.Новосілки за участі Буського міського голови Ростислава Сліпця та секретаря міської ради Людмили Рудіон відбулися громадські обговорення кандидатури Гірної Галини Сергіївни на посаду старости Новосілківського старостинського округу Буської міської територіальної громади, куди входять села Новосілки, Лісок, Кудирявці та Дунів.
17 Листопада, 2023 р., 12:36
Виконавчий комітет Буської міської ради повідомляє, що на території Буської міської територіальної громади Львівської області виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйного об’єкта нерухомості – будівля фельдшерсько-акушерського пункту, відповідно до рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 31.10.2023р. № 169 «Про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території Буської територіальної громади», яка знаходиться за адресою: Львівська обл., Золочівський район, с.Грабова, вул.Центральна.
17 Листопада, 2023 р., 10:47
В неділю, 26 листопада 2023 року, в приміщенні НД села Топорів відбудеться громадське обговорення кандидатури Степанюк Світлани Ярославівни на посаду старости Топорівського старостинського округу. Початок о 13.00 годині.
16 Листопада, 2023 р., 16:14
У четвер, 16 листопада, за сприяння Буської міської ради Благодійним фондом "Право на захист" від Міжнародної неурядової організації "Peace Winds Japan" було проведено видачу 190 продуктових наборів родинам внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Буської міської територіальної громади, та 60 наборів місцевим мешканцям з числа вразливих категорій населення.