01 Листопада, 2023 р., 15:10
Суб’єкту господарювання на замітку: у яких випадках контролюючий орган може відмовити в реєстрації ПРРО
01 Листопада, 2023 р., 14:47
Сьогодні, 1 листопада, біля пам’ятника президентові Західноукраїнської Народної Республіки Євгенові Петрушевичу в Буську відбулося віче з нагоди відзначення 105-ї річниці проголошення ЗУНР.
01 Листопада, 2023 р., 07:44
У цей день 1918 року було піднято синьо-жовтий прапор над ратушею у Львові. В історію ці події увійшли під назвою «Листопадовий зрив». 13 листопада новостворена держава стала називатися Західноукраїнською Народною Республікою (ЗУНР).
31 Жовтня, 2023 р., 10:30
Буський міський голова Ростислав Сліпець підписав розпорядження №284 від 31.10.2023 р. «Про засідання позачергової ХVIІ сесії Буської міської ради восьмого скликання», яке відбудеться у четвер, 2 листопада (м.Буськ, вул.Львівська,2, сесійний зал (ІІІ поверх). Початок об 11.00 год.
27 Жовтня, 2023 р., 16:18
За підсумками 17 хвилі проєкту «єРобота» двоє осіб із Львівської області у рамках програми «Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей» отримають від держави мільйон гривень на започаткування або розвиток підприємницької діяльності.
27 Жовтня, 2023 р., 14:54
Минулими вихідними парафіяни церкви св.Ап.Петра і Павла м.Буська підготували для українських захисників солодкі гостинці: домашню та фабричну випічку, цукерки та вафлі.
27 Жовтня, 2023 р., 14:51
Захід організували представники Львівського обласного молодіжного центру та Буського молодіжного центру за сприяння Буської міської ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту.
26 Жовтня, 2023 р., 14:48
Сьогодні, 26 жовтня, в малій залі засідань виконавчого комітету відбулася робоча зустріч працівників Державної екологічної інспекції Львівської області з керівним складом Буської міської ради, фахівцями виконавчого комітету, старостами, діловодами старостинських округів, працівниками Буського міського комунального підприємства, підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, ін.
25 Жовтня, 2023 р., 14:45
27 жовтня — у День української писемності та мови, який, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня, відбудеться Радіодиктант національної єдності-2023.
25 Жовтня, 2023 р., 10:42
Щодо порядку заповнення платіжних інструкцій на сплату платежів до бюджету